Kullanım Koşulları

◆  BankaBilgi.Net sitesi tamamen bilgi verme amacı taşıyan bir web sitesidir. Yayınlanan makalelerdeki bankalar ve kuruluşlar ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

◆  Sitede bulunan yazıların tamamı resmi sitelerden derlenmiştir. Sahiplerinin talepleri doğrultusunda içerik değiştirilebilir ve ya yayından kaldırılabilir.

◆  Sitede bulunan resimlerin tamamı stock sitelerden alınmıştır.. Sahiplerinin talepleri doğrultusunda içerik değiştirilebilir ve ya yayından kaldırılabilir.  Resimlerin hak sahibi stok site: Freepik

◆  Sitenin yorum kısımlarında yapılan yorumlardan BankaBilgi.Net sorumlu değildir.

◆  İçeriklerden oluşabilecek yanlışlıktan ötürü oluşabilecek sorunları BankaBilgi.Net kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu tekrardan araştırdığınızı kabul eder.

◆  Sitedeki içerikleri kopyalanarak ve ya değiştirilerek başka sitelerde yayınlanması yasaktır. Ancak BankaBilgi.Net kaynak olarak gösterilebilir.

◆  Kanunlar neticesinde yazılan yazılardan sadece yazan kişi sorumludur. 5651 Sayılı Kanun 8. Maddesi ve T.C.K’ nın 125 Maddesi ‘ne göre kullanıcılarımız kendi yazılarının ve paylaşımlarının sorumluluğunu taşımaktadır.

◆  Şikayet ve önerileriniz için iletişim sayfasını kullanabilirsin ve ya info@kredicekmek.com adresine e-mail atabilirsiniz.

◆  Telif hakkı sebebi ile ya da yasalara uygun olmayan bir içerik gördüğünüz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçildiği takdirde en geç 72 saat (3 iş günü) içerisinde gerekli işlem yapılacaktır.

◆  BankaBilgi.Net sitesini ziyaret eden her kullanıcı bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

◆  Sitemizde içerisinde bazı sitelere bağlantı verilmektedir. Bağlantı verilen sitelerin kullanım koşulları ile ilgili sorumluluk  BankaBilgi.Net'de değildir. Lütfen bağlantı ile gittiğiniz web sitelerinin kullanım koşulları sayfasını okuyunuz.

Bu siteyi ziyaret eden herkes üstteki uyarıları, kuralları ve şartları tamamen ve koşulsuz kabul etmiş sayılır.


"Kullanım Koşulları"' yorum yapınız

Yorum Gönder

Bu blogta yorum yapan kullanıcıların yorumlarından sitemiz sorumlu değildir. Lütfen yorumlarda Telefon ve iletişim bilgisi vermeyelim.